Jabra Engage 65/75 EU Power Supply
15 600 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Jabra
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 14207-42
Hálózati töltő, Kábel csatlakozó DC, 5V, 1A, 5W, Black
| Típus | Hálózati töltő |
| Kábel csatlakozó | DC |
| Kimeneti feszültség | 5 V |
| Áramerőssség | 1 A |
| Max. teljesítmény | 5 W |
| QC | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Jabra |
