Delight Univerzális adapter 2,5A
7 030 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3 munkanap
- Gyártó: Delight
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: 55056C
Hálózati töltő, Kábel csatlakozó Univerzális szett, 3V/4,5V/5V/6V/9V/12V, 2,5A, 30W, Black
| Típus | Adapter |
| Típus | Hálózati töltő |
| Kábel csatlakozó | Univerzális szett |
| Kimeneti feszültség | 3V/4,5V/5V/6V/9V/12 V |
| Áramerőssség | 2,5 A |
| Max. teljesítmény | 30 W |
| QC | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Delight |
