Delight Adapter - TypeC - gyorstöltő, PD20W - fekete
1 980 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Delight
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: 55046BK
Adapter, 1xUSB-C, 5V/9V/12V, 3A, 20W, PD, Black
| Típus | Hálózati töltő |
| Adapter csatlakozó USB-C | 1 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 20 W |
| QC | Nem |
| PD | Igen |
| Szín | Black |
| Típus | Adapter |
| Gyártó | Delight |
Ennek a minőségi gyorstöltőnek köszönhetően soha nem merül le készüléke, legyen bárhol a világon. A mobilpiac fejlődésének és a gyorstöltésnek köszönhetően USB-C PD csatlakozón keresztül pillanatok alatt, nagymennyiségű energiát juttathat készüléke akkumlátorába. A gyári töltőtől akár kétszer gyorsabb töltési sebesség érhető el.
Type-C PD 20W-os gyorstöltés
Visszejelző kék LED
Pontos csatlakozás
Kompakt méret
Masszív, fekete ház
A legújabb telefonok USB-C mellett úgynevezett PD (PowerDelivery) támogatással is rendelkeznek. Pl.: iPhone, Google Pixel, Samsung egyes készülékei... A gyorstöltés sebességét a töltőfej és a csatlakoztatott készülék együttesen határozzák meg, függ a csatlakoztatott készülék típusától és akkumulátorának pillantnyi energiaszintjétől is! Hagyományos (PD nélküli) USB-C csatlakozóval rendelkező mobiltelefonokkal is használható. Notebookok töltésére nem alkalmas, csatlakoztatás előtt tájékozódjon a telefonja, tabletje kompatibilitásával kapcsolatban.
Csatlakozók:Type-C
Szabvány:Gyorstöltés (PowerDelivery 20W)
Maximális teljesítmény: 20 W
Bemeneti feszültség: 100 - 240 V AC ~50/60 Hz, 0.6 A
Kimeneti feszültség (PowerDelivery): 5 V / 3,00 A
9 V / 2,22 A
12 V / 1,67 A
Anyaga: Műanyag
Színe: Fekete
Mérete: 85 x 45 x 25 mm
Súlya: ~50 g
