Gembird 2-Port USB Car Charger 3.1A Black
830 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Gembird
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: TA-UC-2A15-CAR-01
Autós töltő, 2xUSB-A, 5V, 3,1A, 15W, Black
| Típus | Autós töltő |
| Adapter csatlakozó USB-A | 2 db |
| Kimeneti feszültség | 5 V |
| Áramerőssség | 3,1 A |
| Max. teljesítmény | 15 W |
| QC | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Gembird |
