Canyon CUW35CC Wall Charger White
3 900 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Canyon
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: CNS-CUW35CC
Adapter, 2xUSB-C, 5V/9V/12V/15V/20V, 3A, 35W, PD, White
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-C | 2 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12V/15V/20 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 35 W |
| QC | Nem |
| PD | Igen |
| Szín | White |
| Gyártó | Canyon |
