Baseus Square 2xUSB Car Charger Black
3 670 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Baseus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: CCALL-DS01
Autós töltő, 2xUSB-A, 5V/9V/12V, 5A, 30W, QC, Black
| Típus | Autós töltő |
| Adapter csatlakozó USB-A | 2 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12 V |
| Áramerőssség | 5 A |
| Max. teljesítmény | 30 W |
| QC | Igen |
| PD | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Baseus |
Ha nem tudjuk mire használni a szivargyújtót, és szeretnénk ezen változtatni, akkor mindenképp érdemes beszerezni egy Baseus Square szivargyújtóra csatlakoztatható USB autós töltőt. Dupla USB gyorstöltős csatlakozóval rendelkezik, így gyorsan fel tudjuk tölteni okoseszközeinket útközben.
