Verbatim 100W 4-Port GaN Wall Charger Grey
27 020 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Verbatim
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: 32202
Adapter, 1xUSB-A, 3xUSB-C, 3V/5V/9V/12V/15V/20V, 5A, 100W, QC, PD, Grey
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Adapter csatlakozó USB-C | 3 db |
| Kimeneti feszültség | 3V/5V/9V/12V/15V/20 V |
| Áramerőssség | 5 A |
| Max. teljesítmény | 100 W |
| QC | Igen |
| Bluetooth | Nem |
| Szín | Grey |
| Gyártó | Verbatim |
