Akyga AK-CH-17 USB töltő
15 120 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Akyga
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: AK-CH-17
Adapter, 2xUSB-A, 2xUSB-C, 5V/9V/12V/15V/20V, 3,25A, 65W, QC, PD, Black
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-A | 2 db |
| Kimeneti feszültség | 20 V |
| Áramerőssség | 3,25 A |
| Max. teljesítmény | 65 W |
| QC | Igen |
| Szín | Black |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12V/15V/20 V |
| Gyártó | Akyga |
Kompatibilitás – szinte minden mobilkészüléket feltölthet
Sebesség – támogatja a Quick Charge 4+ és a Power Delivery 3.0 gyorstöltési funkciókat
Adaptáció – az aktuálisan csatlakoztatott készülékhez igazítja a töltési paramétereket
Konfigurálhatóság – lehetőséget ad arra, hogy a kábel hosszát az Ön igényeihez igazítsa
Biztonság – megvédi a csatlakoztatott készüléket a túlfeszültség vagy rövidzárlat okozta károsodástól
Sebesség – támogatja a Quick Charge 4+ és a Power Delivery 3.0 gyorstöltési funkciókat
Adaptáció – az aktuálisan csatlakoztatott készülékhez igazítja a töltési paramétereket
Konfigurálhatóság – lehetőséget ad arra, hogy a kábel hosszát az Ön igényeihez igazítsa
Biztonság – megvédi a csatlakoztatott készüléket a túlfeszültség vagy rövidzárlat okozta károsodástól
