Delight Univerzális adapter 1,5A
3 130 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Delight
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: 55056B
Hálózati töltő, Kábel csatlakozó Univerzális szett, 3V/4,5V/5V/6V/9V/12V, 1,5A, 18W, Black
| Típus | Adapter |
| Kábel csatlakozó | Univerzális szett |
| Kimeneti feszültség | 4,5V/5V/9V/12V/15V/20 V |
| Áramerőssség | 1,5 A |
| Max. teljesítmény | 18 W |
| QC | Nem |
| Szín | Black |
| Típus | Hálózati töltő |
| Kimeneti feszültség | 3V/4,5V/5V/6V/9V/12V V |
| Gyártó | Delight |
| Kimeneti feszültség | 3V/4,5V/5V/6V/9V/12 V |
Kábel hossza: 120 cm
Bemeneti feszültség: AC 110 -240 V
Frekvencia: 50-60 Hz
Kimeneti feszültség: DC 3 V • 4.5 V • 5 V • 6 V • 9 V • 12 V
Kimeneti áramerősség: 1500 mA
Teljesítmény: 18 W
Működési hőmérséklet: 0°C - 40°C
Relatív páratartalom: 20% - 80%
Cserélhető DC dugók
