Akyga AK-ND-81 5-20V / 3-3.25A 65W USB-C Power Delivery 3.0 GaN cable 1,8m Black
7 850 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Akyga
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: AK-ND-81
Hálózati töltő, Kábel csatlakozó USB-C , 20V, 3,25A, 65W, PD, Black
| Típus | Hálózati töltő |
| Kábel csatlakozó | USB-C |
| Kimeneti feszültség | 20 V |
| Áramerőssség | 3,25 A |
| Max. teljesítmény | 65 W |
| QC | Nem |
| PD | Igen |
| Szín | Black |
| Gyártó | Akyga |
Az Akyga® AK-ND-81 USB-C hálózati adapter egy nagy teljesítményű és kompakt megoldás a mobileszközök gyors töltéséhez. PD 3.0 (Power Delivery 3.0) technológiával rendelkezik, amely biztosítja, hogy a tápellátás optimálisan illeszkedjen a csatlakoztatott eszközhöz, így a tápegység gyors és biztonságos töltést kínál.
Az AK-ND-81 tápegység egyik legfontosabb tulajdonsága a sokoldalú USB-C csatlakozó. Segítségével az eszközök széles skáláját könnyedén láthatjuk el árammal, az okostelefonoktól és a táblagépektől kezdve a nagyobb laptopokig vagy a játékkonzolokig. Ráadásul az 1,8 méteres kábel kényelmes használatot és rugalmasságot biztosít.
Az AK-ND-81 USB-C hálózati töltő változó teljesítményparamétereket kínál. Töltés közben a feszültség 5 és 20 volt között változik, így az áramparamétereket a készülék igényeihez igazíthatja. A kimeneti áram 3 és 3,25 amper között változik, ami még inkább biztosítja a tápegység sokoldalúságát.
A GaN-technológia alkalmazásából eredő kompakt kialakításnak köszönhetően a tápegység könnyű és könnyen szállítható, így ideális útitárs. A modern technológiai megoldások nemcsak a teljesítményt, hanem a használat biztonságát is garantálják - a tápegység számos védelemmel van felszerelve, például túlmelegedés, túlterhelés vagy rövidzárlat elleni védelemmel.
