Akyga AK-CH-19 2xUSB-C PD Quick Charge 3.0 5-12V / 1,67-3A 40W White
6 190 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Akyga
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: AK-CH-19
Adapter, 2xUSB-C, 5V/9V/12V, 3A, 40W, QC, PD, White
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-C | 2 db |
| Kimeneti feszültség | 12 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 40 W |
| QC | Igen |
| Szín | White |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12 V |
| Gyártó | Akyga |
Az Akyga® AK-CH-19 egy univerzális hálózati töltő. Két USB C típusú porttal rendelkezik, így akár két eszközt is tölthetsz vele egyszerre. Mindkét port Quick Charge 3.0 gyorstöltési funkcióval és Power Delivery 3.0 áramkörrel van ellátva, így nemcsak okostelefonok, hanem táblagépek vagy fejhallgatók töltését is lehetővé teszi. Ez egy nagyon kényelmes megoldás azoknak, akik gyakran használnak különböző elektronikus eszközöket. Ráadásul a töltőnek nincsenek beépített kábelei. Ennek eredményeképpen olyan kábelhosszúságot és csatlakozót választhatsz, amelyik a legjobban megfelel számodra.
