Baseus Enjoyment Pro Car Charger U+Retractable iPhone Cable 55W Black
6 090 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Baseus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: C00057801111-00
Autós töltő, 1xUSB-A, Kábel csatlakozó Lightning , 5V/9V/10V/12V, 3A, 55W, QC, PD, Black
| Típus | Autós töltő |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Kábel csatlakozó | Lightning |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/10V/12 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 55 W |
| QC | Igen |
| Bluetooth | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Baseus |
