DeLock USB Charger USB Type-C PD 3.0 and USB Type-A with 20 W + 12W Black
10 630 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: DeLock
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 41455
Adapter, 1xUSB-A, 1xUSB-C, 5V/9VV, 3A, 20W, PD, Black
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 20 W |
| QC | Nem |
| PD | Igen |
| Szín | Black |
| Gyártó | DeLock |
Ezzel a Delock USB töltővel két USB eszközt lehet tölteni. Az egyik bemenetben USB Type-C™ PD csatlakoztatható, így a támogatott eszközök akár 20 watt-tal is tölthetők.
Továbbá egy A-típusú USB csatlakozó akár 5 V, feszültséggel és max. 12 Watt táppal más mobil eszközök számára elérhető.
