Hama Car Quick Charger with Lightning Charging Cable, PD 20W 1 m White
9 270 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Hama
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 00201611
Autós töltő, 1xUSB-C, Kábel csatlakozó Lightning , 5V/12V, 3A, 20W, QC, PD, White
| Típus | Autós töltő |
| QC | Igen |
| Max. teljesítmény | 20 W |
| Szín | White |
| Adapter csatlakozó | USB-C |
| Adapter csatlakozó USB-C | 1 db |
| Kábel csatlakozó | Lightning |
| Kimeneti feszültség | 12 V |
| Kimeneti feszültség | 5V/12 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Gyártó | Hama |
Kiemelt tulajdonságok
Univerzális, kompakt szivargyújtó csatlakozós, 20 W-os gyorstöltő , USB-C - Lightning kábellel
Kiváló prémium minőség
Töltési áram max. 3A a gyorstöltéshez
A készülékhez optimalizált töltési folyamat, amely garantálja a maximális töltési sebességet
Az optimalizált töltési folyamat kíméli az akkumulátort, így meghosszabbítja annak élettartamát
Kábel: USB-C - Lightning, 1m, fehér
Termékjellemzők
Univerzális, kompakt szivargyújtó csatlakozós, 20 W-os gyorstöltő , USB-C - Lightning kábellel
Kiváló prémium minőség
Töltési áram max. 3A a gyorstöltéshez
A készülékhez optimalizált töltési folyamat, amely garantálja a maximális töltési sebességet
Az optimalizált töltési folyamat kíméli az akkumulátort, így meghosszabbítja annak élettartamát
A rendkívül intelligens Power Delivery chipset automatikusan felismeri a csatlakoztatott eszközöket a hatékony és optimalizált töltés érdekében
Stabil dugók, magas mechanikai ellenállás
Intelligens és biztonságos töltés: túltöltés, túlfeszültség és rövidzárlat elleni védelem
Maximális kimeneti teljesítmény: 20W
Szín: Fehér
Csatlakozás: USB-C
USB-csatlakozók száma: 1
Kábel: USB-C - Lightning, 1m, fehér
Kábel hossza: 1 m
Bemeneti feszültségtartomány :12-24 V
Kimeneti feszültség/kimeneti áram: 12V/ 1,5A, 5V/ 3A
