Club3D USB-C Charger 30W White (2-Pack)
11 740 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3 munkanap
- Gyártó: Club3D
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: CAC-3020
Adapter, 1xUSB-C, 5V/9V/15V, 3A, 30W, PD, White
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-C | 1 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/15 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 30 W |
| QC | Nem |
| PD | Igen |
| Szín | White |
| Gyártó | Club3D |
