Club3D Travel Charger 132W GAN technology Four port USB Type-A and -C Power Delivery(PD) 3.0 Support
44 560 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3 munkanap
- Gyártó: Club3D
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: CAC-1906
Hálózati töltő, 1xUSB-A, 3xUSB-C, Kábel csatlakozó USB-C , 5V/9V/12V/20V, 5A, 132W, PD, Black
| Típus | Hálózati töltő |
| Kábel csatlakozó | USB-C |
| Max. teljesítmény | 132 W |
| QC | Nem |
| PD | Igen |
| Szín | Black |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12V/20 V |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Adapter csatlakozó USB-C | 3 db |
| Áramerőssség | 5 A |
| Gyártó | Club3D |
