Belkin USB-C 50W PD adapter White
17 610 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Belkin
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: WCH019KQWH
Adapter, 2xUSB-C, 5V, 3A, 50W, PD, White
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-C | 2 db |
| Kimeneti feszültség | 5 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 50 W |
| QC | Nem |
| PD | Igen |
| Szín | White |
| Gyártó | Belkin |
Ez a töltő GaN technológiával rendelkezik, amely lehetővé teszi, hogy kis méretben 50W teljesítményt nyújtson. A legtöbb laptop töltésére használható, ha egy portot használ, vagy két okostelefon egyidejű töltésére. Azoknak a szakembereknek, akik gyakran vannak úton, és csak egy töltőt szeretnének magukkal vinni olyan készülékekhez, mint a mobiltelefon, a laptop, a táblagép, a fejhallgató és az Apple Watch, ez a könnyű, könnyen tárolható modell ideális. Két USB-C portjával minden igényt kielégít.
