Belkin BoostCharge Pro USB-C PD GaN Wall Charger 200W White
66 830 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: Belkin
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: WCH015VFWH
Hálózati töltő, 5V/9V/15V/20V/28V, 5A, 200W, PD, White
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Típus | Hálózati töltő |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/15V/20V/28 V |
| Áramerőssség | 5 A |
| Max. teljesítmény | 200 W |
| QC | Nem |
| PD | Igen |
| Szín | White |
| Gyártó | Belkin |
