Canyon WS-501 5-in-1 wireless charging station Black
15 190 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Canyon
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: CNS-WCS501B
Wireless töltő, 5V, 3A, 15W, PD, Black
| Típus | Töltő |
| Típus | Wireless töltő |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Max. teljesítmény | 10 W |
| QC | Nem |
| Szín | Black |
| Kimeneti feszültség | 5 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 15 W |
| PD | Igen |
| Gyártó | Canyon |
