Baseus Simple Mini4 Air Magnetic Wireless Charging Stand 15W Silver
10 290 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Baseus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: P10278200S11-00
Wireless töltő, Kábel csatlakozó USB-C , 5V, 3A, 15W, Black
| Típus | Wireless töltő |
| Kábel csatlakozó | USB-C |
| Kimeneti feszültség | 5 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 15 W |
| QC | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Baseus |
