Baseus Circular Car Charger Black
2 850 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Baseus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: CCALL-YD01
Autós töltő, 2xUSB-A, 5V/9V/12V, 5A, 30W, QC, Black
| Típus | Autós töltő |
| Adapter csatlakozó USB-A | 2 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12 V |
| Áramerőssség | 5 A |
| Max. teljesítmény | 30 W |
| QC | Igen |
| PD | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Baseus |
A töltő egyszerű, elegáns kialakítású és kicsi méretű , ennek köszönhetően nem foglal sok helyet az autóban .
Gyors töltésének köszönhetően a töltő támogatja az összes legnépszerűbb gyors töltési technológiát. A Quick Charge 3.0-tól és 2.0-ig ( QC 3.0 / QC 2.0 ), az SCP-n (Huawei) és az AFC-n (Samsung) keresztül, a PE + -ig (MTK).
Még 30W! – A töltőteljesítmény (felszereléstől függően) akár 30W- ot is elérheti .
Legfeljebb 2 eszköz egyszerre – 2 port lehetővé teszi, hogy egyszerre akár 2 eszközt is megújítson .
Több szintű védelem – többek között a túltöltés, a túlmelegedés és a rövidzárlat ellen. Teljes kiegészítő védelem mind a tartozék, mind a telefon számára .
Intelligens felügyeleti rendszer – beállítja a megfelelő feszültséget az adott eszközhöz.
LED-es háttérvilágítás – A lágy kék fény megkönnyíti az eszköz éjszakai megkeresését és használatát.
A töltőház kiváló minőségű anyagokból készül.
