Baseus High Efficiency 2 Car Charger Black
3 460 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Baseus
- Garancia: 6 hónap garancia
- Cikkszám: CRDYQ-01
Autós töltő, 2xUSB-A, 5V, 3,1A, 17W, Black
| Típus | Autós töltő |
| Max. teljesítmény | 17 W |
| QC | Nem |
| Szín | Black |
| Kimeneti feszültség | 5 V |
| Adapter csatlakozó USB-A | 2 db |
| Áramerőssség | 3,1 A |
| Gyártó | Baseus |
A Baseus márka most egy autós töltőt kínál két további szivargyújtó bemenettel, amelyek teljes egészében fémből készültek. Ez a klasszikus anyag esztétikus megjelenést és átlagon felüli tartósságot kölcsönöz az terméknek. Kompakt méretének köszönhetően minimális helyet foglal el a járműje belsejében - személygépkocsi, kisteherautó, terepjáró. A kettős bemenet számos lehetőséget kínál, például autó kamerát is csatlakoztathat.
