Varta Speed Charger 38W White
9 570 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Varta
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 57955101111
Adapter, 1xUSB-A, 1xUSB-C, 5V/9V/12V, 3A, 38W, White
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 38 W |
| QC | Nem |
| Szín | White |
| Gyártó | Varta |
