Gembird 4-port 65 W GaN USB PowerDelivery fast charger Black
5 650 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Gembird
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: TA-UC-2A2C-PD65-01-BK
Adapter, 2xUSB-A, 2xUSB-C, 5V/9V/12V/15V/20V, 3,25A, 65W, QC, PD, Black
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-A | 2 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12V/15V/20 V |
| Áramerőssség | 3,25 A |
| Max. teljesítmény | 65 W |
| QC | Igen |
| Bluetooth | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Gembird |
