Zotac ZBOX CI649 Nano Black/White
234 340 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Zotac
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: ZBOX-CI649NANO-BE
Mini PC, No OS, Intel Core i5-1335U, Intel Chipset, Memória nélkül, 5200MHz, WLAN, 2,5 Gigabit, 7.1, Intel Iris Xe Graphics, 1xUSB2.0, 4xUSB3.1, 1xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, Kártyaolvasó, 204x129x68mm, Black/White, Bluetooth, Teljesítmény felvétel65W
| Típus | Mini PC |
| Operációs rendszer | No OS |
| Processzor | Intel Core i5-1335U |
| Chipset | Intel Chipset |
| Memória méret | Memória nélkül |
| Memória órajel | 5200 MHz |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | 2,5 Gigabit |
| Audio | 7.1 |
| VGA típus | Intel Iris Xe Graphics |
| USB2.0 | 1 db |
| USB3.1 | 4 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 204x129x68mm |
| Szín | Black/White |
| Teljesítmény felvétel | 65 W |
| Gyártó | Zotac |
