Arctic Senza - 5700G
247 510 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Arctic
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: ACPCC00002A
Asztali számítógép, Windows 11 Home, AMD Ryzen 7-5700G, AMD Chipset, 32 GB, 3200MHz, 2,5 Gigabit, 2.0, SSD 1TB, AMD Radeon RX Vega 8, 2xUSB2.0, 3xUSB3.2, 1xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, Black, Bluetooth
| Gyártó | Arctic |
| Típus | Asztali számítógép |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Processzor | AMD Ryzen 7-5700G |
| Chipset | AMD Chipset |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória órajel | 3200 MHz |
| WLAN | Nem |
| Hálózat | 2,5 Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 1024GB |
| VGA típus | AMD Radeon RX Vega 8 |
| USB2.0 | 2 db |
| USB3.2 | 3 db |
| USB Type-C | 1 db |
| HDMI | Igen |
| Szín | Black |
| Merevlemez | SSD 1TB |
