
Dell Pro Slim Plus QBS1250 Black
450 640 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: Dell
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: QBS1250-10
Asztali számítógép, Linux, Intel Core Ultra 7-265, Intel Chipset, 16 GB, 5600MHz, WLAN, Gigabit, 2.0, SSD 512GB, Intel Graphics, 4xUSB2.0, 4xUSB3.2, 2xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, 304x293x95mm, Billentyűzet, Egér, Black, Bluetooth, Teljesítmény felvétel260W
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Típus | Asztali számítógép |
| Operációs rendszer | Linux |
| Processzor | Intel Core Ultra 7-265 |
| Chipset | Intel Chipset |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória órajel | 5600 MHz |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 512GB |
| VGA típus | Intel Graphics |
| USB2.0 | 4 db |
| USB Type-C | 2 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 304x293x95mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 260 W |
| Gyártó | Dell |