HP Workstation Z2 TWR G1i Black
1 985 690 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: HP
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: D06G7ET#AKC
Asztali számítógép, Windows 11 Pro, Intel Core Ultra 7-265K, Intel W880, 64 GB, 5600MHz, Gigabit, 2.0, SSD 1TB, Nvidia RTX PRO 2000 Blackwell 16GB, 3xUSB2.0, 6xUSB3.2, 2xUSB Type-C, DisplayPort, 232x193x116mm, Black, Teljesítmény felvétel700W
| Típus | Asztali számítógép |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Processzor | Intel Core Ultra 7-265K |
| Chipset | Intel W880 |
| Memória méret | 64 GB |
| Memória órajel | 5600 MHz |
| WLAN | Nem |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 1TB |
| VGA típus | Nvidia RTX PRO 2000 Blackwell 16GB |
| USB2.0 | 3 db |
| USB3.2 | 6 db |
| USB Type-C | 2 db |
| DisplayPort | Igen |
| Fizikai méret | 232x193x116mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 700 W |
| Gyártó | HP |
