Dell Optiplex 7420 AiO Black
613 320 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Dell
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 04O7420AIO65WEMEAVPU
AIO, Linux, Intel Core i7-14700, Intel Chipset, 16 GB, WLAN, Gigabit, 2.0, SSD 512GB, Intel UHD Graphics 770, 6xUSB3.2, 1xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, Kártyaolvasó, 354,3x540x57,9mm, Billentyűzet, Egér, Black, Képernyő 23,8", Teljesítmény felvétel65W
| Típus | AIO |
| Operációs rendszer | Linux |
| Processzor | Intel Core i7-14700 |
| Chipset | Intel Chipset |
| Memória méret | 16 GB |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 512GB |
| VGA típus | Intel UHD Graphics 770 |
| USB3.2 | 6 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 354,3x540x57,9mm |
| Szín | Black |
| Képernyő méret | 23,8 " |
| Teljesítmény felvétel | 65 W |
| Gyártó | Dell |
