
Dell Pro Tower Essential QVT1260 Black
449 870 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Dell
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: QVT1260-2
Asztali számítógép, Windows 11 Pro, Intel Core i5-14400, Intel Chipset, 16, 4800MHz, WLAN, Gigabit, 2.0, SSD 512GB, Intel UHD Graphics 730, 4xUSB2.0, 3xUSB3.2, 1xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, 324x154x293mm, Billentyűzet, Egér, Black, Bluetooth, Teljesítmény felvétel180W
| Típus | Asztali számítógép |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Processzor | Intel Core i5-14400 |
| Chipset | Intel Chipset |
| Memória méret | 16 |
| Memória órajel | 4800 MHz |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 512GB |
| VGA típus | Intel UHD Graphics 730 |
| USB2.0 | 4 db |
| USB3.2 | 3 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 324x154x293mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 180 W |
| Gyártó | Dell |