Zotac ZBOX Magnus EN275060TC Black
696 620 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Zotac
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: ZBOX-EN275060TC-BE
Mini PC, No OS, Intel Core Ultra 7-255HX, Intel Chipset, Memória nélkül, 5600MHz, WLAN, 2,5 Gigabit, 2.0, Nvidia GeForce RTX 5060 Ti 16GB, 3xUSB3.2, 2xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, 210x203x62mm, Black, Bluetooth
| Típus | Mini PC |
| Operációs rendszer | No OS |
| Processzor | Intel Core Ultra 7-255HX |
| Chipset | Intel Chipset |
| Memória méret | Memória nélkül |
| Memória órajel | 5600 MHz |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | 2,5 Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| VGA típus | Nvidia GeForce RTX 5060 Ti 16GB |
| USB3.2 | 3 db |
| USB Type-C | 2 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 210x203x62mm |
| Szín | Black |
| Gyártó | Zotac |
