Silicon Power 480GB 2,5" SATA3 Slim S56
35 580 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Silicon Power
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: SP480GBSS3S56A25
SATA III, 480GB, 2,5", Write:450MB/s, Read:500MB/s, BOX, Magasság7mm, TLC
| Kapacitás | 480GB |
| Méret | 2,5" |
| Csatolófelület | SATA III |
| Írási sebesség | 450 MB/s |
| Olvasási sebesség | 500 MB/s |
| Half-Slim SSD | Nem |
| Csomagolás | BOX |
| Magasság | 7 mm |
| NAND Típus | TLC |
| Gyártó | Silicon Power |