Kingston 480GB 2,5" SATA3 DC600M
155 880 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Kingston
- Garancia: 60 hónap garancia
- Cikkszám: SEDC600M/480G
SATA III, 480GB, 2,5", Write:470MB/s, Read:560MB/s, BOX, Magasság7mm, TLC
| Csatolófelület | SATA III |
| Kapacitás | 480GB |
| Méret | 2,5" |
| Írási sebesség | 470 MB/s |
| Olvasási sebesség | 560 MB/s |
| Half-Slim SSD | Nem |
| Csomagolás | BOX |
| Magasság | 7 mm |
| NAND Típus | TLC |
| Gyártó | Kingston |
