Patriot 256GB 2,5" SATA3 P220
21 860 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-6 munkanap
- Gyártó: Patriot
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: P220S256G25
SATA III, 256GB, 2,5", Write:490MB/s, Read:550MB/s, BOX, Magasság7mm
| Csatolófelület | SATA III |
| Kapacitás | 256GB |
| Méret | 2,5" |
| Írási sebesség | 490 MB/s |
| Olvasási sebesség | 550 MB/s |
| Half-Slim SSD | Nem |
| Csomagolás | BOX |
| Magasság | 7 mm |
| Gyártó | Patriot |
