Legrand 19" 6U Linkeo fali rackszekrény
64 050 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Legrand
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 646200
Falra szerelhető, Keret kapacitása:6U, Méret:19", Magasság:358mm, Szélesség:600mm, Mélység:450mm, Grey RAL7016, Összeszerelt
| Típus | Falra szerelhető |
| Keret kapacitása | 6 U |
| Méret " | 19" |
| Magasság | 358 mm |
| Szélesség | 600 mm |
| Mélység | 450 mm |
| Szín/RAL | Grey RAL7016 |
| Szerelési mód | Összeszerelt |
| Gyártó | Legrand |
