Digitus Wall mounting cabinet, SOHO, slim, 156x525x475 mm
99 870 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Digitus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: DN-19 04U-PB-B
Falra szerelhető, Keret kapacitása:3U, Méret:19", Magasság:145mm, Szélesség:525mm, Mélység:475mm, Black RAL9005, Összeszerelt
| Típus | Falra szerelhető |
| Keret kapacitása | 3 U |
| Méret " | 19" |
| Magasság | 145 mm |
| Szélesség | 525 mm |
| Mélység | 475 mm |
| Szín/RAL | Black RAL9005 |
| Szerelési mód | Összeszerelt |
| Gyártó | Digitus |
