Digitus 42U network rack, Unique
560 870 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Digitus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: DN-19 42U-8/8-1
Szabadon álló, Keret kapacitása:42U, Méret:19", Magasság:2103mm, Szélesség:800mm, Mélység:800mm, Grey RAL7035, Összeszerelt
| Típus | Szabadon álló |
| Keret kapacitása | 42 U |
| Méret " | 19" |
| Magasság | 2103 mm |
| Szélesség | 800 mm |
| Szín/RAL | Grey RAL7035 |
| Szerelési mód | Összeszerelt |
| Gyártó | Digitus |
