Digitus DN-10-06U-B Falra szerelhető Rackszekrény Black
57 720 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Digitus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: DN-10-06U-B
Falra szerelhető, Keret kapacitása:6U, Méret:10", Magasság:330mm, Szélesség:312mm, Mélység:300mm, Black RAL9005, Összeszerelt
| Típus | Falra szerelhető |
| Keret kapacitása | 6 U |
| Méret " | 10" |
| Magasság | 330 mm |
| Szélesség | 312 mm |
| Mélység | 300 mm |
| Szín/RAL | Black RAL9005 |
| Szerelési mód | Összeszerelt |
| Gyártó | Digitus |
