Acer Aspire 14 AI A14-53M-76DJ Silver
471 940 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Acer
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: NX.JNQEU.007
14", Intel Core Ultra 7, Intel Core Ultra 7-258V, 32GB, LPDDR5X, SSD 1024GB, OLED, 1920x1200, Windows 11 Home, NO DVD!, AUDIO, Intel Arc Graphics 140V, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,24Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Silver, Kártyaolvasó, Backlight
| Képernyő átló | 14" |
| Processzor család | Intel Core Ultra 7 |
| Processzor | Intel Core Ultra 7-258V |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Nem |
| OLED kijelzö | Igen |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Integrált VGA típus | Intel Arc Graphics 140V |
| USB 3.2 port | 2 db |
| Súly | 1,24 Kg |
| Szín | Silver |
| Gyártó | Acer |
