
Lenovo Yoga Pro 7 Tidal Teal
619 170 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 83KG000DHV
14,5", AMD Ryzen AI 300, AMD Ryzen AI 7 350, 32GB, LPDDR5X, SSD 1024GB, OLED, 2944x1840, Windows 11 Home, NO DVD!, AUDIO, AMD Radeon 860M Graphics, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,54Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Teal, Backlight
| Képernyő átló | 14,5 " |
| Processzor család | Ryzen AI 7 |
| Processzor | AMD Ryzen AI 7 350 |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Nem |
| OLED kijelzö | Igen |
| Felbontás | 2944x1840 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Integrált VGA típus | AMD Radeon 860M Graphics |
| USB 3.2 port | 2 db |
| Súly | 1,54 Kg |
| Szín | Teal |
| Gyártó | Lenovo |
| Processzor család | AMD Ryzen AI 300 |
| Képernyő átló | 14,5" |