Asus B1503CVA-S71955 Gentle Grey
301 290 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: B1503CVA-S71955
15,6", Intel Core i5, Intel Core i5-1335U, 8GB, DDR5, Max.64GB, SSD 512GB, LED, Matt kijelző, 1920x1080, No OS, NO DVD!, AUDIO, Intel UHD Graphics, WLAN, Gigabit, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,64Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Grey, 3cella, Backlight
| Képernyő átló | 15,6 " |
| Processzor család | Intel Core i5 |
| Processzor | Intel Core i5-1335U |
| Memória méret | 8 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Memória bővíthetőség | 64 GB |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1080 |
| Operációs rendszer | No OS |
| Integrált VGA típus | Intel UHD Graphics |
| Hálózat | Gigabit |
| USB 3.2 port | 2 db |
| Súly | 1,64 Kg |
| Szín | Grey |
| Akkumulátor | 3 cella |
| Gyártó | Asus |
| Képernyő átló | 15,6" |
