Asus 15,6" PA169CDV IPS LED Display
487 550 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: PA169CDV
16:9, 3840x2160, 15,6", 4K, LED, IPS, 60Hz, 10ms, 1200:1, 500cd/m2, 1xHDMI, 2xUSB-C, Hangszóró, Érintőképernyő, Black
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 15,6 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Válaszidő | 10 ms |
| Kontrasztarány | 1200:1 |
| Fényerő | 500 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| HDMI csatlakozó | 1 db |
| USB Type-C | 2 db |
| Hangszóró | Igen |
| Szín | Black |
| Gyártó | Asus |
