Gigabyte 27" M27UP ICE IPS LED
142 450 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-6 munkanap
- Gyártó: Gigabyte
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: M27UP ICE EK
16:9, 3840x2160, 27", 4K, LED, IPS, 160Hz, 1ms, 1000:1, 350cd/m2, DP, 2xHDMI, 3xUSB3.0, 1xUSB-C, Hangszóró, FreeSync, G-Sync, White, Állítható magasság, Pivot, Gamer
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 27 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Képfrissítés | 160 Hz |
| Válaszidő | 1 ms |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| DVI csatlakozó | db |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| USB3.0 | 3 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Szín | White |
| Gyártó | Gigabyte |
