Samsung 27" LS27FG702EUXEN IPS LED
149 630 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Samsung
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: LS27FG702EUXEN
16:9, 3840x2160, 27", 4K, LED, IPS, 360Hz, 1ms, 1000:1, 350cd/m2, DP, 2xHDMI, 2xUSB3.2, FreeSync, G-Sync, Black, Állítható magasság, Pivot, Gamer
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 27 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Képfrissítés | 360 Hz |
| Válaszidő | 1 ms |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| Szín | Black |
| Gyártó | Samsung |
