Canyon OnRiff 4 Bluetooth Headset Blue
4 800 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: Canyon
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: CNS-CBTHS4BL
Headset, 2.0, 3.5mm, 32Ohm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Hatótáv:10m, Blue, Bluetooth
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Hatótávolság | 10 m |
| Szín | Blue |
| Gyártó | Canyon |
