Panasonic RP-HT161E-K
5 000 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: Panasonic
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: RP-HT161E-K
Fejhallgató, 2.0, 3.5mm, Kábel:3m, 10-27000Hz
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Típus | Fejhallgató |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 3 m |
| Frekvencia átvitel | 10-27000 Hz |
| Mikrofon | Nem |
| Frekvencia átvitel | 10Hz-27kHz |
| Gyártó | Panasonic |
