HP HyperX Cloud Stinger 2 Core Gaming Headset Black
18 200 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: HP
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 683L9AA
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:2m, 10Hz-25000Hz, Mikrofon, Black
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 2 m |
| Frekvencia átvitel | 10Hz-25000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Frekvencia átvitel | 10Hz-25kHz |
| Gyártó | HP |
