Canyon CND-SGHS8A Interceptor Gaming headset Black/Orange
8 350 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Canyon
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: CND-SGHS8A
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:2m, 32Ohm, 20Hz-20000Hz, Mikrofon, Black/Orange
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 2 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black/Orange |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Gyártó | Canyon |
