Spirit Of Gamer PRO-H7 Headset RGB Black
10 040 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: Spirit Of Gamer
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: MIC-PH7
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:2m, 32Ohm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Black, Volume Control
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 2 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20k Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Egyéb | Volume Control |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Gyártó | Spirit Of Gamer |
