Sencor SEP 636BK Headphones Black
6 620 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: Sencor
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 35052741
Fejhallgató, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,2m, 32Ohm, 20Hz-20kHz, Black
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Típus | Fejhallgató |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,2 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20k Hz |
| Mikrofon | Nem |
| Szín | Black |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Gyártó | Sencor |
A Sencor SEP 636 egy On-Ear sztereó zárt rendszerű fejhallgató. Hosszas zene hallgatásra vagy irodai használatra tervezve. Teljesen platformfüggetlen - minden okostelefonhoz (Apple iOS, Android) és számítógéphez csatlakoztatható, amely rendelkezik 3,5 mm jack csatlakozóval. A maximális kényelmet a műbőrrel bélelt fülpárnák biztosítják.
Zárt rendszerű kialakítás
A zárt fejhallgatók előnye, hogy nem engedik a be kintről beszűrődő zajokat, illetve igaz ez fordítva is. Kiváló választás, ha a feszesebb, dinamikusabb hangzást kedveli, erősebb basszusokkal.
FEJ-, ÉS FÜLHALLGATÓK BEJÁRATÁSA
Szinte az összes fej-, és fülhallgatóra igaz, hogy az elvárt zenei élmény eléréséhez be kell járatni. A kialakításukból adódóan nagyrészt membránosak, amit egy tekercs és egy mágnes egymáshoz való viszonya mozgat. A tökéletes hangzáshoz, úgymond össze kell csiszolódniuk. Ehhez nem kell mást tennie, mint normál hangerőn hallgatja a különböző zeneszámokat. A tapasztalatok szerint kb. 30 -40 óra szükséges a tökéletes hangzás elérésére.
Tökéletes hangzás
A két 40 mm átmérővel rendelkező hangszórónak az impedancia értéke 32 ohm és a működési frekvencia tartomány 20 Hz – 20KHz. A fejhallgató érzékenysége 100 dB. A 120 cm hosszúságú kábel, egy teljesen szabványos Ø 3,5 mm jack csatlakozóval lett felszerelve.
